Sportuoti – linksma, įdomu, naudinga, 2015 m. gegužės 28 d. Nr. SS - 104

 Zapyškio bendruomenės centras, siekdamas padidinti bendruomenės narių fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos poreikį bei paskatinti juos sistemingai sportuoti, parengė ir įgyvendino projektą „Sportuoti – linksma, įdomu, naudinga“. Projektas pradėtas įspūdingu Klaipėdos uosto akvatorijos apžvalginiu kruizu.  Surengta išvažiuojamoji, aktyvaus judėjimo  ir sistemingo sportavimo motyvacinė savaitė „Sveikatingumo savaitė kitaip“ Giruliuose. 25 dalyviai visą savaitę aktyviai sportavo. Kiekvieną dieną pradėdavo rytine mankšta, vėliau žaisdavo futbolą, tinklinį, kvadratą arba krepšinį, vaikščiodavo su šiaurietiškomis lazdomis, dalyvaudavo linksmosiose komandinėse estafetėse. Laisvlaikiu gėrėdavosi jūra, mėgaudavosi jos bangomis, džiaugdavosi saule ir pajūrio oro gaivuma.

Organizatorės, siekdamos, kad veiklos būtų dar įdomesnės, visus sveikatingumo savaitės dalyvius suskirstė į komandas. Originalumo nepritrūko nei vieniems - atsirado Tulpių, Bananų, Rožinių Panterų bei Smurfų komandos. Visos sveikatingumo savaitės metu dalyviai ne tik rungtyniavo, žaisdami populiaraus sporto žaidimus, bet ir stiprino savo komandinio darbo, derybų, konfliktų sprendimų, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius. Paskutinį sveikatingumo savaitės vakarą dalyviai buvo pakviesti į iškilmingą vakarienę kavinėje ant jūros kranto. Pasakojosi vieni kitiems įspūdžius ir stebėjosi, kad taip greitai prabėgo laikas. Dar kartą sužaidė pajūrio tinklinį ir palydėjo besileidžainčią saulę.

Prieš išvykstant namo įvertintas dalyvių komandų darbas, išaiškinti ir apdovanoti laimėtojai. O laimėjo visi – gerą nuotaiką, draugystę, aktyvaus judėjimo žaidimų patirtį, jūros bangų prisilietimą ir  sveiko, vertingais mineralais prisotinto, oro gaivumą.

Sveikatingumo savaitės dalyviai labai dėkingi pagrindinėms veiklos organizatorėms – Paulinai Gailiūnienei ir Rasuolei Galijotienei, kurių išradingumas ir kūrybiškas darbas savaitės renginiams suteikė daug originalumo, žaismingumo bei patrauklumo.

Vilija Tarnavičiūtė

Daugiau nuotraukų:

http://www.zapyskis.lt/node/75

Rėmėjai:

 

                             

Partnerė:


Kiti įrašai