Projektas „Aplinkos tvarkymo ir įvairesnio poilsio skatinimas Zapyškio krašte“ - jau įgyvendintas!

          Zapyškio bendruomenės centras, kaip ir buvo suplanavęs, 2015 metais liepos mėnesio 31 dieną baigė įgyvendinti Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą vietos projektą „Aplinkos tvarkymo ir įvairesnio poilsio skatinimas Zapyškio krašte“ Nr.LEADER-13-KAUNAS-05-008. Atliko visus numatytus pagal projektą savanoriškus darbus (įsipareigojimą prisidėti įnašu natūra, nemokamu savanorišku darbu) ir įsigijo visas numatytas priemones paslaugoms teikti, pateikė galutinį mokėjimo prašymą bei galutinę ataskaitą, todėl belieka iš Nacionalinės mokėjimo agentūros sulaukti patirtų išlaidų kompensavimo ir pradėti teikti numatytas aplinkos tvarkymo ir poilsio organizavimo paslaugas.

           Teikiant aplinkos tvarkymo paslaugas su įsigytomis priemonėmis bus galima pašalinti nereikalingus krūmokšnius ar nedidelius medžius, juos nugenėti, nupjauti aukštą žolę su krūmų priemaiša, o nupjautus krūmus susmulkinti su šakų smulkintuvu, išvežti atliekas. Ši paslauga tampa labai aktuali, kadangi negalima šių atliekų deginti, numatytos didelės baudos.

           Teikiant poilsio organizavimo paslaugas, pageidaujantiems bus galima atvežti ir sumontuoti didelę 50 m2 (5x10) ploto, 3 m aukščio, baltos/pilkos spalvos su skaidriais langais, antrą tokią pačią, arba sujungtas jungtimi pasiekiant 100 m2 plotą PVC palapinę-pavilijoną, ją apstatyti pagal poreikį, įrengti apšvietimą, pašildymą terasiniais dujiniais šildytuvais ir kt., o pasinaudojus išmontuoti ir parsivežti. Plačiau apie teikiamas paslaugas, jų kainas, galite sužinoti paskambinę žemiau nurodytu telefonu, el. paštu arba sekant publikuojamą informaciją www.zapyskis.lt bendruomenės svetainėje.

           Aplinkos tvarkymo ir poilsio organizavimo paslaugas pirmiausiai planuojame teikti Zapyškio seniūnijos gyventojams, tačiau esant poreikiui, teiksime ir aplinkinių seniūnijų gyventojams bei įstaigoms.

          Planuojame pradėti teikti paslaugas nuo šių metų rugpjūčio mėnesio, kreiptis dėl paslaugos užsakymo telefonu: +37069843799 arba elektroniniu paštu: reimantas.bendoraitis@gmail.com

 

 

                Atsakingas už projekto tęstinumą - Reimantas Bendoraitis

 


Kiti įrašai